Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.09.2018, 16:15   #88
adoado0


Zarejestrowany: May 2015
Miasto: Chojnice
Posty: 231
Motocykl: RD07a
adoado0 jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 1 godz 53 min 31 s
Domyślnie

W którym miejscu jest bełkot? Zdjęcia zrobionych elementów to jest bełkot?
Wklejam kolejne i czekam aż mechanik się do czegoś przyzna. Jak człowiek powie że najzwyczajniej w świecie zawalił robotę. Prywatnie, przez SMS mnie wręcz wyzwał. To wrzucam tutaj, do oceny pracę.
Jeżeli ktoś robi coś publicznie, a taka osoba jest nechanik, to musi sie liczyc z tym, że jego praca ujrzy światło dziennie.
Chcesz mieć lagi po takim serwisie?
Ważniejsze jest to że motocykl pojechał na serwis brudny, niż to że te lagi były w takim stanie serwisowane? Jak można coś tak brudnego rozbierać i rzekomo olej zmieniac, zakładać emulatory?
Wyśmiewać mnie że oddaje brudny motocykl po wyprawie, a nie widzieć że się totalnie brudne części rozbiera? To miało serwis? Czy wszystko już mamy usprawiedliwić trupem? Naprawdę uważasz że gorzej świadczy o mnie to że jezzdzielem na wyprawie brudnym jak cholera motocyklem niż mechanik tak usyfiony serwisuje? Każdy ma inne podejście, więc wątek ma służyć zobrazowaniu czego można się spodziewać. Zdjęcie lag z dzisiaj.
Swoje epitety poprawię w wątku i nie będzie mięsa, za nie przepraszam.
Czy szukam sprawiedliwości? Bardziej społecznej oceny czynu dokonanego. Uważam, że jest to jak najbardziej uzasadnione. Dlaczego mamy ukrywać efekty pracy?

Wiecie kiedy jedyny raz się przy tym odbiorze usmichnalem? Jak zobaczyłem jakiś cement, który złapałem gdzieś na jakiejś cementowni czy czym tam w Serbii. Do wczoraj radośnie na baku jescze był, i mi wróciły przyjemne w tym wszystkim wspomnienia jak to fajnie było w zeszłym roku podróżować.
W sumie, na feldze jeszcze widać, bo nie mylem kół na razie.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg IMG_20180902_152520.jpg (974.8 KB, 37 wyświetleń)
adoado0 jest offline