Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.09.2018, 11:09   #84
adoado0


Zarejestrowany: May 2015
Miasto: Chojnice
Posty: 231
Motocykl: RD07a
adoado0 jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 1 godz 53 min 31 s
Domyślnie

Nie miałem żadnego zamiaru poruszac tej kwestii w innym temacie. Napisalem bo zostałem wywolany.
Standardowa cena za rozpolowienie silnika to 600-800 zł. Nie chodzi jednak o cene. Miało być zrobione? Przy kaDdym moim telefonie, a były ich setki, odpowiedz, tak zrobione , git fajnie.
Ten silnik nawet nie widział rozpolowienia.

W dodatku jak kiedyś mi ustawili rozrząd o jeden ząb złe, strzelało w wydech, jak poinformowałem o tym, to od razu zwrócili kasę, powiedzieli by na poprawienie odesłał. Koniec końców poprawiłem sam, a przy okazji wypiliśmy.flaszke.
A tutaj? Gościowi pokazuje jego niedokręcone śruby, dysze niewkrecone, źle ustawione czujnik stop, piach w airbox, nic nie zrobione a co dotknął to zepsuł, a on mi mówi że.mam się leczyć na głowę?
Widzicie różnice?
A to może ktoś mądry napisze ile stoi standardowo piaskowanie i malowanie takiej ramy?
I zaraz niech doda ile klient powinien zapłacić za.taka ramę swiezo odebrana która jest obita tak niemiłosiernie przez nieudolne wkładanie silnika ze wygląda jak gówno?
Ile za to powinienem zapłacić ceny wyjściowej? Slucham?
Ile za serwis gaźników w którym niedokrecono 4 -CZTERECH- dysz? I musiałem wszystko rozbierać?

Ile za elektrykę KTOREJ MÓWIŁEM ZE NIE ROBIMY, a nie działają nawet manetki grzane?

Ile za zmianę kierownicy i założenie jej z krzywą śruba jej uchwytu i powiedzenie mi że jest wszystko prosto?

Slucham wyceny.

Ale mam pomysł. By nie robić offtopu mogę wrzucać tutaj zdjęcia jak się robi serwis w tym garazu.
Lecimy.
1. Ups, kolejna śrubka się odkręciła podczas transportu?
Czy wredny Pan transportowy odkręcił?
3. Przewaznie gabke warto zmoczyć trochę olejem. Ale to szczegół. Tak jak trochę piachu w airboxie i jescze ślady oleju od mego poprzedniego filtra, któremu ten rant gąbkowy posmarowałem Ale ja się nie znam.
2. Nie wiedziałem że w trupach inaczej się montuje boczki , i umiejscawia rant nadkola.

Dzisiaj sprawdzę synchronizacje gaznikow, jak przestanie padać. Więc operacja pod znakiem zapytania.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg IMG_20180901_164658.jpg (849.9 KB, 35 wyświetleń)
Typ pliku: jpg IMG_20180901_140253.jpg (963.9 KB, 35 wyświetleń)
Typ pliku: jpg IMG_20180901_140602.jpg (970.6 KB, 34 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez adoado0 : 02.09.2018 o 11:21
adoado0 jest offline