Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.08.2018, 20:59   #64
Jac
 
Jac's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2013
Miasto: Słomianki
Posty: 550
Jac jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 3 dni 16 godz 16 min 28 s
Domyślnie Jakiego kupić duala?

Mam Te610 z ostatniego gaźnikowego wypustu, czyli 2006 na fcr41. Przesiadłem się z Drz-y. W porównaniu do suzuki do dziki - dzik (mam ja już dwa lata i dalej tak uważam). Duuuzo, dużo lepszy zawias, o niebo lepiej lata, dużo gorzej skręca - w sensie to nie jest sprzęt na trudne góry i techniczne single/tracki, zreszta jak każdy kloc od około 600ccm w górę.
12,5l standardowego baku wystarcza na 250 km spokojnego endurowania i 200km ostrzejszego.
Podsumuje tak, jeśli na UA konkretnie popada lepiej mieć mniejsza moc i każdy kilogram waży x 2 (dla mnie leszcza), ale jak jest w miarę, to to jest zajebisty sprzęt.
A i ciągnąć xt600 można po górach przez 15km do cywilizacji, bo ma i moc, i moment jak trzeba.

A na koniec dodam, ze na miejscu kolegi poszukałbym yamahy wr250R i jestem przekonany, zd to byłby lepszy wybór niż prastare xr400 lub przyciężkie (w wersji s) dzr400.
Jac

PS. To jest raczej wysoki sprzęt. 94cm siodełko, zatem wyżej niż w typowych popularnych dualach.
No i faktycznie szukać należy w DE i nawet tam nie wiszą one długo, jeśli właściciel nie jest fantastą cenowym. Ja swojego również kupiłem tamże.

Ostatnio edytowane przez Jac : 02.08.2018 o 21:58
Jac jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem