Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.05.2018, 05:57   #28
Dzieju
Administrator

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 8,462
Motocykl: RD03
Dzieju jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 5 dni 4 godz 18 min 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał myku Zobacz post
Orgazm to bedzie jak kupie 1290R .Yelop,przyznaj sie....ty chyba chlopie nigdy nie dales w pizd.....e 1190R na przyklad.Wiec rozumiem ze nie masz za czym tesknic.Masz ta Afryke,jak wiekszosc z nas i cie cieszysz,ja tez zreszta.Ale obok nas znajduje sie rownolegly wszechswiat....wszechswiat KTMa.A to juz inny wymiar,jak sie domyslasz.Wiec cieszcie sie czym macie,celebrujcie to.A ja jak siadlem na dubla KAta to stare emocje odrzyly i poczulem sie 10 lat mlodszy
Zważ że każdy ma inne potrzeby , jeden żeby mu wyrywało ręce podczas odkręcenia manetki inny by mu dupsko miało wygodnie a jeszcze inny poczucie bezpieczeństwa mechanicznego jadąc na koniec świata ,....... można jeszcze tak długo.
Twoje podniecenie KTM rozumiem ale zrozum że ktoś tam inny oleje go całkowicie. I co ciekawe każdy z nich może mieć rację.

Cytat:
Napisał Kuba_74 Zobacz post
Ja coś napiszę z racji doświadczeń zawodowych - pracuję w firmie produkującej części OEM dla wielu producentów min. Honda, BMW, AUDI PSA GM i inne.
Produkujecie oryginały czy zamienniki?

Nawiązując do jakości części to spada w szalonym tempie.
Jest już tak źle że mając w pamięci dawniejsze czasy i ich jakość zastanawiam się jak nisko może jeszcze to upaść.
Chyba wiem, po prostu nie jak teraz zepsuje się za chwilę ale już na półce jest bublem z "gwarancją" do końca dnia zakupu.
Potwierdzają to ostatnie przypadki kiedy kupiona nowa część od razu źle działa , a zdarza się to coraz częściej , póki co głównie w zamiennikach.
Dawny zamiennik był zdecydowanie lepszy niż teraz najbardziej tzw. oryginalna część.
__________________
AT03
Dzieju jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem