Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26.03.2018, 21:40   #130
Franz
Stary (P)iernik
 
Franz's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Świeradów Zdrój
Posty: 3,769
Motocykl: XR400 , XR650L XL600V
Franz jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 tygodni 6 dni 8 godz 59 min 56 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał teddy-boy Zobacz post
Kuledzy, a co powiecie o Anakee Wild? Jak to sie sprawuje w piachu i blotnisto ziemnych lesnych droga? No i na asfalcie? Kolega moj ma to na GS1200 i kurcze prawie mu to nie znika i mysle czy nie zakupic takich do tenery 660...
Jezdze glownie po szutrowych drogach, lesnych, miedzypolnych. Z racji miejsc gdzie jezdze to te drogi sa czesto po prostu piaszczyste i to mocno, albo taka ciezka ziemia wymieszana z kamykami ktora po deszczu zamienia sie w sliska maz. Trafia sie i bloto i woda i trawa. ALE trzeba tam dojechac asfaltem. Czasem mniej, czasem wiecej.
Poprzedni rok zajezdzilem T63 a potem MT21. Po dupie dostaly na asfalcie najwiecej i w Rumunii. T63 juz dawno w koszu, a MT 21 zrobila sie z tylu kwadratowa i srodka brakuje. Chcialbym cos co da rade w opisanych warunkach ale i nie zniknie w oczach na czarnym.
Na ten rok wymyslim sobie na razie zjechac sciane wschodnia a potem Litwa, Lotwa, Estonia i fajnie jakby te opony daly rade.
Jakbyś miał 18 cali to powiedziałbym spróbuj mitas MC
23.
Obecnie używam również Mt 21 i jest to dobra guma
Ale dość miękka i nie nadaje się na długie asfaltowe przeloty. Jako że szukam okazji to kupiłem kilka kompletów za połowę ceny i mi ich nie szkoda
Jeśli masz 17 z tyłu spróbuj Bridgestone Tw 301 i Tw 302. Żyją dużo dłużej niż MT21 ale i bieżnik nie tak
agresywny. W necie jako użytkownik oceniał
Je nasz Siwy na hondzie XR
__________________
<font color=#ffff00><b>.<font color=#000000>Tylko dwie rzeczy są nieskończone</font></b><font color=#000000>: <b>Wszechświat oraz ludzka głupota</b>, <b>choć nie jestem pewien co do tej pierwszej</b>. </font><b><font color=#000000>...  ( A.E)</font></b></font>
Franz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem