Wątek: Nowy Motocykl
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31.01.2018, 22:55   #15
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,203
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 2 godz 1 min 18 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał kuba1981 Zobacz post
Problem w tym,że nie mam fot a motocykl stoi daleko, oględzin dokonał chłopak bez doświadczenia. Mam jechać po ten sprzęt ale nie potrafię doradzić, nie znam się na takich moto.
Podobno jakoś element był malowany, nosi ślady użytkowania ale to nie jedna rysa, opony z 2016 moto produkcja 2017,sprzedaję handlarz, motocykl importz GB. Więc jestem podejrzliwy bo z zasady nie ufam sprzedawca.

://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-yzf-125-r-2017-abs-techblack-600-km-przebiegu-jak-nowa-gwarancja-transport-ID6zv9SR.html

To ten motocykl
Na forum tradycją jest darcie łacha, więc nie denerwuj się i nie strzelaj focha. Ludzie pomogą, ale jak zobaczą co jest. Najprościej poprosić w grupie regionalnej aby ktoś podjechał. Moto ma 2 litry plaku na sobie więc nic nie wywróżysz. Poza tym kto targa moto z GB i kto je sprzedaje po 600 km przelotu - to już pytanie do tych co na nowych się znają - ja się nie znam . PS

Opony 2016 to jak niemal każdy plastik - z roczników wcześniejszych. Przecież tego nie robią za płotem w fabryce tylko ślą ze świata.
__________________
Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem