Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30.01.2018, 23:03   #15
GONZO 01
 
GONZO 01's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2016
Miasto: Też
Posty: 66
Motocykl: CRF1000L
Przebieg: rośnie
GONZO 01 jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 5 godz 25 min 45 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał dzinks Zobacz post
Info od Bumot:

The tool box cannot be attached on other brand frames as BUMOT frames are developed .to have an integrated rack-mounted tool box.
No masz ci los, aleś wniósł do temetu. Zapewne pytałeś się w Bumocie czy do Holana będzie pasować. Dzinks, ten Holan w kompleksy cię wprowadzi i wiosny nie doczekasz. Wymień go na coś mądrego i Twój problem zniknie. Bo wiesz, ze do twojego stelaża to żadnej z powyższych skrzyneczek nie da się raczej zadaptować. Zapewne masz konstrukcyjną poprzeczkę na stelażu, która zawsze będzie przeszkadzać i ramki "wiszą" za wysoko. Chcesz dedykowane wal do Holana.
holan4.JPG

A skrzynka Bumota, jak skrzynka (i to jeszcze metalowa - zero ograniczeń), wymiary odpowiednie ? zmieści się pomiedzy stelaż a elementy
motocykla ?, mocowanie zawsze można wymyslić stosownie do potrzeb i zamontować. Chyba cały świat tak robi, no chyba że mają Holana
Kilka przykładów:
mocowanie.JPG bumotUPS.JPGbumot4.JPG

Ja tool boxa B., jak potrzebuję dokręcam do kufra centralnego (psażera nie wożę) bo stelaży nie mam, i tak sobie wymyśliłem.

PS. wybrałeś stelaż Holana, kufry też? to po co ci skrzynka. Holan w kufrach ma podwieszane "rynienki" np. na klucze i dętki. Wziąłeś te drugie kufry - żałuj

Ostatnio edytowane przez GONZO 01 : 31.01.2018 o 08:49
GONZO 01 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem