Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.01.2018, 18:04   #11
VIPER
 
VIPER's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2016
Miasto: TAK
Posty: 135
Motocykl: CRF1000L GS1200adv
Przebieg: jest
VIPER jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 2 dni 2 godz 28 min 5 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał jorge Zobacz post
Jak dla mnie to niebezpieczna zabawa. Nie bez powodu wszyscy montują wzdłużnie lub jako kawał blachy do osłony... przynajmniej sprawdzaj to regularnie

VIPER gdzie kupić to Givi w PL?
Np. przez sklep internetowy Motobagaż.pl, albo inaczej JOTES Tomasz Pawluk, Michał Surkont s.c. ul. Lipowa 57, Wierzbice 55-040 Kobierzyce - to to samo.
Nieraz trzeba poczekać na realizację, ale ogólnie załatwią wszystko (to motocykliści ). Podglądnąłem teraz moto-tour.com.pl (Kraków)- aktualnie dostępne od ręki (promocja, nowość)

GIVI S250 Tool box to takie cóś:
x.JPG
długość 260mm x szerokość 90mm x wysokość 170mm

a to Touratech od BMW1200GS tylko, że tu drogo i trzeba pokombinować z mocowaniem przy adaptacji do CRF - dlatego nie namawiam, ale ja sobie chwalę
xy.JPG

oba wielkościowo praktycznie takie same. Wchodzą dętki (tylko cienkie jak OEM), łyżko-klucze i ...

Jest jeszcze Raid Toolbox Honda Africa Twin Reference: DS17000 o którym pisał wcześniej WojtekBBI - też fajny, uniwersalne mocowanie.

oraz Bumot:
bumot.jpg

tuba, której foto wsadziłem wcześniej to zestaw Hepco&becker (tuba +mocowanie) dedykowany do CRF - nr cz.: SKU 741994 00 01
__________________
Umiejętność prawidłowej oceny przychodzi z doświadczeniem. Niestety doświadczenia przybywa w wyniku niewłaściwej oceny

Ostatnio edytowane przez VIPER : 29.01.2018 o 18:28
VIPER jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem