Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17.11.2017, 08:54   #117
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,888
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 6 miesiące 5 dni 4 godz 2 min 7 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał madafakinges Zobacz post
Za 100euro mogę mogę wam zaoferować 1000naklejek na wewnątrz szybki z napisem KIERUNKOWSKAZ!
Wtedy nie zapomnicie ich wyłączać....
Przecież to jest bzdura... może jeszcze asystent ruszania pod górę?

Proponuję kupić samochód. ....lub


Cytat:
Wyrafinowany luksus.
Bardziej luksusowy, zwiększone bezpieczeństwo, większy komfort i elegancja. Dzięki wszechstronnemu wyposażeniu dodatkowemu oraz akcesoriom, jesteś w stanie zindywidualizować swój K 1600 GTL na najwyższym poziomie.
Luksusowa atrakcja: asystent cofania ułatwia manewrowanie i parkowanie na pochyłym terenie - prawdziwa perełka komfortu podróżowania.
Wysokiej jakości elementy chromowane wyróżniają się niepowtarzalnym luksusem. Dodatkowe osłony zderzaka zapewniają stylową ochronę K 1600 GTL. Tłumik sportowy wysokiej mocy od Akrapovic zapewnia wyrafinowane doznania na tym potężnym motocyklu turystycznym, nawet w przypadku jazdy sportowej.
Zwiększenie bezpieczeństwa przynosi adaptacyjne reflektory przednie, opcjonalny system ECALL ("inteligentny system wzywania pomocy") od BMW - pierwszym na świecie w przypadku inżynierii motocyklowej. Asystent ruszania na wzniesieniach dodatkowo to kolejny wspaniały element podnoszący bezpieczeństwo, czyniąc kolejną przejażdżkę w góry sukcesem, który osiągniesz bez zbędnego wysiłku.
System bezkluczykowy, centralny zamek za pomocą dotknięcia przycisku oraz przednie głośniki zapewnią komfortową jazdę. Shift Assistant Pro oferuje jeszcze bardziej przyjemną i dynamiczną zmianę biegu w górę i w dół.
Opcjonalne rozwiązania bagażowe takie jak kufer centralny, torba na zbiornik paliwa oraz kury turystyczne zapewnią wystarczająco dużo dodatkowego miejsca do przechowywania. W związku z tym nie musisz ograniczać się do tego co możesz ze sobą zabrać podczas długiej podróży.

Po prostu wsiądź, zrelaksuj się i rozkoszuj się jazdą: Oto luksusowa podróż z K 1600 GTL.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem