Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.10.2017, 22:09   #42
borys609
 
borys609's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: podwrocławskie zadupie
Posty: 835
Motocykl: '12 LC4 690 Enduro R
borys609 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 dni 21 godz 32 min 45 s
Domyślnie

Kilka ostatnich lat ujeżdżałem iPhona 4s 32GB. Bardzo lubiłem ten telefon. Ostatnio jednak zrobił się z niego traktor. Zaczął chodzić strasznie wolno i to nawet po kompletnym wyczyszczeniu pamięci i wyzerowaniu systemu czy po wygraniu aktualizacji. Generalnie albo mu się coś stało albo po prostu sprzętowo przestał wydalać za najnowszymi odsłonami fejsbuka, messengera i innych potrzebnych do normalnej egzystencji aplikacji 😃. Sprzedałem dziada i za nieco ponad tysiaka kupiłem Xiaomi Mi5s.
Pomimo mojej niechęci do Androida polubiłem ten telefon. Wszystko chodzi na nim błyskawicznie, nad nic się nie czeka, na świetny ekran, bateria trzyma długo, ma całkiem dobry aparat (ciut gorszy niż w Samsungu S7/S8), doskonały dotykowy przycisk Home z czytnikiem palca. W odróżnieniu do patelni 5,7" jest bardzo poręczny (ekran ma 5,15").
Na naszym rynku jest już serwis do tych Chińczyków więc nie należy się obawiać większych problemów. Serwisanci też wypowiadają się o jakości Xiaomi całkiem pozytywnie, co miałem okazję potwierdzić podczas wizyty w serwisie z telefonem kumpla.
Ogólnie jestem zadowolony. Kupiłem do niego za jakieś 10zł w chińskim sklepie pancerną obudowę i mogę świat zdobywać 😀

Wysłane z Xiaomi
borys609 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem