Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16.10.2017, 09:45   #49
madafakinges
 
madafakinges's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Nowy Sącz
Posty: 5,865
Motocykl: crf1000a
Przebieg: 2
madafakinges jest na dystyngowanej drodze
Online: 10 miesiące 2 tygodni 23 godz 42 min 34 s
Domyślnie

Zamontowane przetestowane.
Montaż jest uciążliwy, bo trzeba bak ściągać, po drugie jak zobaczyłem tą dodatkową wiązkę, to się przeraziłem jak ja to ogarnę, okazało się że idzie to w miarę sprawnie, a poskładanie do kupy nie zajęło tyle ile rozbieranie(robiłem to pierwszy raz następnym razem będzie 2xszybciej).
Przekręcam kluczyk wszystko świeci, odpalam silnik działa nie świeci się czekendżin sukces!
Pierwsze testy odbyłem we czwartek koło 21. Więc było to dosłownie wokółkomina, przejechałem może 5 km. Kręciłęm go na maxa, wróciłem i byłem załamy wywalone 1500zł w błoto, może coś tam lepiej idzie, a może nie... nie byłem w stanie stwierdzić.
Trudno trzeba jeździć
Wczoraj piękna pogoda nawinąłem sobie 500km wokół tatr, później beskid niski radocyna itp. Na pełnym otwarciu przepustnicy nie ma różnicy, ale przy naormalnej jeździ czy odwijanie do 1/2 gazu moto wyrywa do przodu jak złe, koni nie przybyło, ale moment w środkowym zakresie zdecydowanie wzrósł, najbardziej odczówalne jest to od 4tyś. nawt moja babina stwierdziła że afra przyspiesza jak KTM i się musi mocniej trzymać('przyspiesza jak KTM' to komplement)
Co więcej pod koniec dnia moto ciągnęło jeszcze lepiej, czyli wychodzi że sobie naprawdę koryguje mapy to ustrojstwo.
Pierwszy zbiornik i spalanie wyszło 5.8 dokładnie tyle ile pokazywał komputer-czyli pali troszkę więcej, komputer zawsze pokazywał o 0,3-0,4l więcej, niż było rzeczywiste spalanie. Drugiego baku nie zdążyłem wyjeździć, a sam Rapid ma się dostrajać do 1000km więc testy będą trwać.

ps. myślę że z kompletnym układem wydechowym to by dopiero robotę zrobiło.
__________________
Z początku porwał mię śmiech pusty, a potem litość i trwoga.

Ostatnio edytowane przez madafakinges : 16.10.2017 o 09:55
madafakinges jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem