Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.09.2017, 09:19   #33
madafakinges
 
madafakinges's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Nowy Sącz
Posty: 5,865
Motocykl: crf1000a
Przebieg: 2
madafakinges jest na dystyngowanej drodze
Online: 10 miesiące 2 tygodni 21 godz 30 min 57 s
Domyślnie

Zamontowałem wczoraj amor mam podniesiony tył o 25mm. Moto stoi zdecydowanie wyżej, i zmieniło się też prowadzenie, chętniej wchodzi w zakręty za to w złożeniu jest zdecydowanie bardziej nerwowa, muszę jeszcze podregulować przód, bo nie miałem wczoraj czasu.
Za to sama praca amora to niebo a ziemia jest stabilny ładnie wszystko wybiera, moto nie buja się miód. Dodatkowo znacznie łatwiej lata się na kole, przedtem jak na 2. na stojąco podnosiłem to moto pływalo na boki i zaraz musiałem opuszczać bo mnie strach trzymał. Teraz spokojnie dzwigam go bez żadnych niestabilności przyjemnie się leci.
Zrobiłem na razie może 50km solo więc wiele więcej nie jestem w stanie powiedzieć. Testy trwają. Teraz trzeba zająć się przodem. Zawieszeniowiec zaproponował mi taką opcje.


Generalnie koszt wkładów Andreani Misano to koszt 2700zł brutto (bez oleju) + instalacja.
Przerabiałem również opcję wymiany zaworów i sprężyn MUPO w fabrycznych wkładach i efekt był bardzo podobny a koszt znacząco niższy 1700zł (z olejem) + instalacja
.

Ale wcześniej trzeba ogarnąć temat wycierania się anodowania.
__________________
Z początku porwał mię śmiech pusty, a potem litość i trwoga.
madafakinges jest online   Odpowiedź z Cytowaniem