Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14.09.2017, 14:11   #5
marcos
 
marcos's Avatar


Zarejestrowany: May 2014
Miasto: warszawa / siedlce
Posty: 370
Motocykl: RD03
marcos jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 11 godz 17 min 17 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał JarekO Zobacz post
Jak masz tak blisko do pracy to szkoda motocykla odpalac. Rower i koniecznie taki żebyś do ziemi sięgał. Może BMX? :-)


Ps.
Jeździłem Tracerem 700 zaraz po premierze. Mam inne zdanie.... ALe tak jak jakis czas temu wspominałem - NC 750X....
Jarek O - gdybyś nie mieszkał w warszawie to bym Ci napisał że nie znasz realiów. Wiesz że tu jazda rowerem jest karkołomna bo nie masz lusterka i chcą Cie zabić !!! Ponadto jak czasem trzeba gdzieś dalej śmignąć to rower za daleko nie zajedzie a pozatym wolno - nie kupuje motocykla na dojazd do pracy jedynie. Mimo że blisko to tu się motocyklem jedzie 15 - 20 minut - jest 6,5 km, ale są korki, światła, wpychające się puszki itp... A co do BMX - aż tak mały to nie jestem :P ale ostatnio europejskie motocykle poza skosami często są robione na wzrost 180 -190...
Te takie adventure i pretendujące...
@ chemik - nie poruwnuję, podstawowa at kosztowała 49 i to info z forum z zimy bodajże - podrożało Czy Ramboszczak miał takie upusty ?
Co do triumpha to klikałem w konfigurator każdego 800 an ich stronce i są tylko białe i czarne i ten najdroższy jest khaki ale to cena od 56 tys :P
Ok 52 kosztuje model 2016, to rzeczywiście z rabatem wychodziło pewnie 49 przy jakiejś promocji zimą...
marcos jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem