Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04.09.2017, 08:25   #130
wolly


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Łódź
Posty: 1,285
Motocykl: RD01
wolly jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 22 godz 20 min 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał sneer Zobacz post
Z mojego doświadczenia 4x4 wynika nastepujaca kolejnosc: kinetyk (z kumplem...), Hilift, tirfor i dopiero na końcu wyciągarka. Tej ostatniej często po prostu nie ma do czego przyczepic. Albo nie daje rady.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
kinetyk -odpowiednie mocowania w samochodach i szekle + używanie mózgu bo inaczej mamy gadzet w środku wozu nie będę pisał z jakim skutkiem

hi-lift jak dla mnie to tylko orginał ale jak jest dźwignięte auto to to bez adapterów i tak koło będzie na dole (w dziurze )

trifor no to chyba tylko do samuraja i przez zblocze z dwumetrową rurą i brat pudzian na pokładzie do obsługi tego urządzenia

WINDA no jest spory wybór tyle ze jak wyżej , odpowiedni montaż odp. akumulatory, dod. gazdety , odp.sprżyny do ciężaru z przodu lub tyły bo nagle mamy dodatkowe 60/120 kg z przodu lub więcej (nie zapominamy o uszczelnieniu naszej pociechy i pokrowcu na co dzień bo inaczej nie robi jak jest potrzebna )organ nieużywany zanika

wkładamy gadżety do bagażnika (nie zapinając o łopacie siekierce itp o odp. zaczepieniu tego sprzętu nie wspomnę i nagle wychodzi ze nie ma pół bagażnika

snorkel to gadzet podstawowy bez tego nie robi w terenie co druga terenówka

do terenu podstawa pokora brak ciśnienia plus dobra trakcja (opona)oraz mocny motor mała waga sprzętu i jesteśmy w punkcie wyjscia , najważniejsze nie ma wyjazdu w off bez strat większych i mniejszych od mandatów nie uciekniesz bo nie ma prawie gdzie jezdzić już motorem a co dopiero 4x4 mówimy na legalu i w naszym pięknym kraju

powodzenia i radości z nowej zabawki pali pewnie mniej niz 10l i nie zapomnij o serwisie ekspl.np. oliwy wszędzie- interwały w terenie są inne ale to już mały szczególik
wolly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem