Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.08.2017, 14:20   #43
Neo
Konto zamknięte na stałe


Zarejestrowany: May 2012
Posty: 1,603
Motocykl: RD03
Neo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 7 godz 52 min 54 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pirania Zobacz post
(...)Natomiast masakrycznie sparaliżowala mnie nowa robota, gdzie czasu na jazdę mam jak na lekarstwo..kiedyś to się zmieni!
To jest główny hamulec, a nie potomstwo. Patrząc po znajomych widzę, że dzieci stają się wygodną wymówką ale tylko dla niektórych. Jedna para niejako "w tle" sprawiła sobie dzieciaczka jednocześnie kupując łódź/jacht czy jak to się nazywa, takie duże coś do rejsu dookoła świata (szczur lądowy jestem) i planując jej remont pod swoje plany. Chcą w okolicy rocznicy narodzin ruszyć na oceany mając możliwość zabierania (odpłatnie) kilku osób na różne odcinki.

Inni z kolei pedałują po świecie ciągnąc za sobą wózek czy - tak bardziej przyziemnie - spędzają każdą wolną chwilę pod namiotem z niemal noworodkami.
Sam czekam aż mój bliski kumpel odchowa troszkę druga pociechę i wracamy - niewykluczone że wraz z jego starszym kilkulatkiem - na górskie szlaki. Młodsze też się weźmie jak od cyca się oderwie

Są sytuacje gdy sytuacja losowa nie pozwoli na realizację takich czy innych marzeń ale robienie z rodziców i przez rodziców "inwalidów" bo są dzieci, to zwyczajnie głupota albo przejaw lenistwa. Albo jedno i drugie.
Neo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem