Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25.07.2017, 21:25   #41
Ziarko


Zarejestrowany: Nov 2011
Posty: 1,601
Motocykl: nie mam
Ziarko jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 6 dni 13 godz 39 min 49 s
Domyślnie

Dymkaaa, nie interesują mnie Twoje wyobrażenia a fakty. I o utrzymaniu dróg i gospodarce nie masz pojęcia.

To że LP ora kawał lasu a rolnik pole nie daje Tobie prawa, przeorania tego lasu/pola wg Twojego widzimisię. Las w danym miejscu "ora" się raz na 60-100 lat a motocyklem kilka razy w roku i co rok? I to ma być to samo?

Do to dochodzi skala zjawiska. Więc przez jednego idiotęx100 cierpią wszyscy. Ty zamiast łapać takiego idiotę to jeszcze go chronisz, bo chcesz tego samego co On miał odwagę zrobić.

A równocześnie nie potraficie zorganizować sobie miejsca a dla Ciebie i podobnych winni zawsze są ONI - nie zależnie z jakiej planety by nie przybyli.
Rowerzyści sobie ścieżki załatwili, koniarze też odrębne ścieżki, piesi też.

Aha. Ci co rozjeżdżają u mnie rosiczki, rozumiem że to nie motocykliści, bo motocykliści nie jeżdżą po żurawinie, jagodzinach, mokrych łakach i torfowiskach oczywiście.... to znów kosmici.

I dopóki nie będzie ze strony motocyklistow szacunku do innych użytkowników drogi, dopóki ich wolność ma być nieograniczona żadną inną wolnością - to takimi wypowiedziami jak Twoja utrzymujecie obecne status quo/

Ostatnio edytowane przez Ziarko : 25.07.2017 o 21:32
Ziarko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem