Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27.06.2017, 11:47   #37
motoMAUROxrv
 
motoMAUROxrv's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: OOL-OPOLSKIE
Posty: 377
Motocykl: RD07
motoMAUROxrv jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 tygodni 8 godz 38 min 10 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał szkotu1 Zobacz post
Beemiarz chyba dostał mandat za jazdę poboczem. I głupi jest, że go przyjął. W przepisach jest, że można pędzić krowę poboczem
-Szkotu1 -za to że przez ten tekst musiałem wycierać laptop z espresso masz ode mnie "w ryj" przy pierwszej nadarzającej się okazji..

Mi dość często zdarzało się, i z pewnością będzie nadal -takie omijanie korków poboczami.. Po prostu mam wrodzoną alergię na wszelkie korki, blokady i spowolnienia.
"Kierownikowi" na Beemie fajnie się tak śmigało, pewnie od jakiegoś już czasu, i kompletnie utracił czujność, -która przy takich niestandardowych manewrach powinna być zawsze na najwyższym poziomie!
Analiza sytuacji drogowej i możliwych wariantów, zawsze powinna być szybsza niż prędkość poruszania się..
-To z własnego doświadczenia, m.in z czasów gdy dość dynamicznie śmigałem "szlifierką" , a "3 paki na blacie" pokazywało nie tylko na autostradach..
Wiadomo że nie każdą sytuację da się przewidzieć, ale często można, i powinno się redukować niepotrzebne ryzyko, -bo ten "sport" błędów raczej nie wybacza, i w przypadku jakiegokolwiek zajścia, co najmniej dłuuugo boli!..
__________________
-szerokości, przyczepności i powodzonka!... MAURO
motoMAUROxrv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem