Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.03.2017, 10:01   #84
Nynek
 
Nynek's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2014
Miasto: Myślenice
Posty: 598
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Nynek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 3 dni 11 godz 10 min 37 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał borys609 Zobacz post
Wiem do czego zmierzasz. Idąc tym tropem, najlepiej dla mnie jest zbudować landarę 500m2 bo wtedy 1m2 pokoju wychodzi taniej niż w domku 100m2.
Powiem inaczej. Założenia były dosyć konkretne. Dom miał być mały ale funkcjonalny. Na dole jeden pokój plus salon z kuchnią a na górze sypialnia. Bryła domu musi być dosyć mała bo działka może nie bardzo wąska ale jednak prostokątna. W tym przypadku garaż w domu to jednak coś za coś. Inna sprawa, że może się okazać, że górę domu będę wykańczał dopiero za rok-dwa, więc spać będziemy w tym jednym pokoju na dole. Wolę więc spać w pokoju niż w garażu.
Patrząc więc całościowo, nie patrzę przez pryzmat 1m2 garażu tylko ile wyniesie mnie zbudowanie w pełni funkcjonalnego domku dla mojej rodziny i czy mnie na to stać.

A co do garażu wolno stojącego. Ludzie, u których byliśmy zrobili garaż w tej samej technologii. Kosztował ich ok 30tys zł.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Borys609 podoba mi się twój pomysł na dom, jeżeli możesz to podaj orientacyjny koszt budowy pod klucz jaki masz oszacowany ?
Nynek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem