Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.01.2017, 18:14   #95
hellwoot
 
hellwoot's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 410
Motocykl: RD07
hellwoot jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 5 dni 3 godz 17 min 38 s
Domyślnie

Na wstępie chciałem powiedzieć, że JSM 750%
Teraz inna sprawa

Tak sobie nad tym pomyślałem... i mi wyszło, że jak bym miał tak zaparkować to na straszaków miałbym wywalone, bardziej bym się obawiał wkurwionego sąsiada, któremu żona wieczorem powie... że jak jechała z dzieckiem do szkoły to prawie w nią ktoś przywalił jak próbowała zobaczyć czy coś nie jedzie z boku, bo przez jakiegoś dupka co busa zaparkował na krzyżówce - nic nie było widać
No i potem wstajesz z rana, idziesz do tego busa a tu jeb, laga w kolana, kołowrotek na ryj, leżysz z pizdami na oczach w śniegu i masz popsuty cały dzień i to wszystko przez to, że nie byłeś człowiekiem dla ludzi a ludzie czasem nerwowe są
No i wtedy może być jeszcze bonus... bo jak nie zrozumisz o co kaman to zadzwonisz po wymiar... wymiar przyjedzie, spisze, współczuje, obieca... potem zapyta czy to Twój bus... i czemu tak zaparkowany? no i może też ma żonę co dziecko do szkoły rano wozi... No i pajda murowana
Trzeba pamiętać, że Polska to nie zachód Tutaj milicjantowi w gębe bezkarnie nie naplujesz a milicjant jak widzi, że łotrzyk dobrze zrobił to jeśli warunki pozwolą, głowę odwróci.
Także Tomaszu... może się okazać kiedyś, że mundurowi i piniondz to będzie Twój najmniejszy problem
Na tym forum to chyba nikt nie czeka na otwarcie szampana w tej sprawie, bo jest taka sobie... to nie pękająca rurka w bmw, żeby bić pianę ale na zimę temat spoko

Także wiesz... wszystko z przymrużeniem oka
hellwoot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem