Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20.03.2009, 20:00   #37
podos
 
podos's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2005
Miasto: Kraków
Posty: 3,988
Motocykl: RD07a
Galeria: Zdjęcia
podos jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 6 dni 14 godz 28 min 34 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał wasilczuk Zobacz post
witam.
Podosku. narysuj na którymś zdjęciu gdzie takie troki miałyby się znajdować. mam dwie torby po 50 litrów louisa i polo. pomierzę rozstaw pasków i też coś pomyślę z mocowaniem wzdłuż i w poprzek .
z tą kompatybilnością ze stelażami bocznymi to nie mogę obiecać jak to wyjdzie. wyjaśni się dopiero gdy ktoś to spróbuje założyć. dziś wieczorem wrzucię jeszcze fotkę tego mocowania. jest tam kawałek kątownika 20X20mm przykręconego ramieniem do góry i do tego wspawana jest rurka.
jeżeli te zagięcia blachy mocującej w twoim stelazu w kształcie litery C są skierowane do dołu to powinno grać.
OKey, chamskie te szkice ale wiadomo o co chodzi. Wzdluznie worek na oryginalne paski tak jak na rysunku. Przy czym tylne uchwyty są z jak najdalej z tyłu, ale gdzie wypadną przednie to trzeba odmierzyć na afryce i boje sie ze wypadaja gdzies na wysokosci kanapy. Rozstaw trokow w prokajaku to 27-35 cm (szerokie szlufki)
WERSJA WZDLOZNA.JPGIMG_8799.JPG

W ustawieni klasycznym wuobrazam sobie podejscie tak jak z kuferm - "blizej dalej" czyli dwa komplety uszek do ktorych mozna dopiąć sie zarowno oryginalnymi trokami jak i dlugim trokiem "na krzyż" Szerokość między parami uszek tez gdzies pomiedzy 27-35cm. Odległość międzu nimi nie mniej niż średnica worka czyli ok. 35cm

worek ma 80 cm długosci

jest wszystko?

WERSJA POPRZECZNA.JPGIMG_4211.JPG
__________________
pozdrawiam, podos
AT2003, RD07A
------------------
Moje dogmaty
0. O chorobach Afryki: (klik)
1. O Mikuni: Wywal to.
2. O zębatce: Wypustem na zewnątrz!!!
3. O goretexie: Tylko GORE-TEX
4. O podróżach: Jak solo to bez kufrów
5. O łańcuszkach rozrządu: nie zabieram głosu.
6. Lista im. podoska Załącznik 10655
7. O BMW: nie miałem, nie znam się, nie interesuję się, zarobiony jestem.
8. O KN: Wywal to.
9. O nowej Afripedii: (klik)

Ostatnio edytowane przez podos : 20.03.2009 o 21:35
podos jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem