Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16.09.2016, 12:00   #20
Neo
Konto zamknięte na stałe


Zarejestrowany: May 2012
Posty: 1,603
Motocykl: RD03
Neo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 7 godz 52 min 54 s
Domyślnie

@Emek: zwracam Twoją uwagę na fakt, iż nie każdy "ma gadane" przed kamerą. Podejmowałem jakieś próby podkładania narracji, nawet ze scenariuszem na kartce ale jakoś na razie preferuję słowo pisane. Nie bez znaczenia jest też trema przed pokazaniem się czy puszczeniem głosu online.
Dla takich osób zmontowanie zajawki będzie sporo wygodniejsze. Co nie znaczy, że zadowoli wszystkich, to jasne. Dla Ciebie pewnie tego rodzaju wprowadzenie byłoby sensowniejsze, gdyby szedł za nim dobry opis wyjazdu dzień po dniu wraz z informacjami praktycznymi. I ja to świetnie rozumiem

Chciałem jedynie zaproponować narzędzie które być może "uratuje" jakieś materiały leżące w szufladzie, czekając na dogodny moment aby coś z nich złożyć. Jeśli dzięki niemu ktoś odważy się na opublikowanie odkładanego w nieskończoność wpisu ze swojego wypadu, a dodatkowo uzupełni krótki filmik treścią pisaną, to nie tylko ja będę zadowolony

Aplikacja pozwala na dołożenie krótkich tekstów, bardziej tytułów kadrów, można również uporządkować kolejność aby zachować chronologię wydarzeń.

Ostatnio edytowane przez Neo : 16.09.2016 o 12:08
Neo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem