Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.07.2016, 10:40   #9
barthelemi1
 
barthelemi1's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: dolny śląsk/dania
Posty: 217
Motocykl: RD07a
barthelemi1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 13 godz 6 min 28 s
Domyślnie

Faktycznie ManAga po pracy się odezwała. Ustaliliśmy miejsce meetingu, niesamowicie dla nas szczęśliwe, bo... ledwo wjechaliśmy do małej wioseczki, a na horyzoncie pojawił się sklepik, strzał w dziesiątkę!!! Drobne zakupy, bułka kiełbasa i piwo na szybko, zaczęło kropić, ale co tam. I tak smakowicie doczekaliśmy się JEJ. Faktycznie, Podsiadło na widok Dominatora a na nim Amazonki w moro przeciw deszczówce otworzył szeroko swe gały i powiedział ojej w tej chwili już wiedzieliśmy z Andrzejem, że Dominator na tylnym siedzeniu miał Amor z łukiem buahahaha.
Chwila rozmowy i ruszyliśmy, pierwsza Aga z kopyta!! Zaraz za nią żeby nie być gorszym czerwony iXTek, czyli nasz lovelas Dawid . Nie mogliśmy się przestać śmiać ale jakoś udało nam się ich dogonić z "Żubrem".
Pierwszy punkt trasy Pustynia Siedlecka. Hm... co bu tu teraz napisać? hahaha uważajcie bo teraz nastąpi kompromitacja trzech samców alfa, ale zacznijmy od początku.
Jak już wcześniej pisałem na przodzie Dominator i czerwony iXTek. Jadę przed "Grillem" zaczyna się głęboki piasek. "Zakochani" przelecieli bez problemu, my też... PRAWIE hahaaha. Znów poległem, pięknie wyłożyłem się, drugi raz na prawą stronę. Jedyne co mogę się pochwalić, że bez problemu sam podnoszę Królową do pionu. OK, dotarliśmy na samą pustynię, ManAga z gracją przebiła się przez kilkadziesiąt metrów pustynnego piasku, postawiła moto na bocznej i czekała na nas, a nas jak nie było tak nie ma. CZEMU?! Pokopaliśmy się Brak doświadczenia, jak sieroty doczołgaliśmy się do Agi. Wstyd i kompromitacja? Czy ja wiem, no pewnie tak, ale kilka dobrych rad i już za chwilę szło nam dużo lepiej. Po prostu jechaliśmy hahahaha, już nie 3km/h i pomagając sobie nogami. Zapomniałem dodać, że Yamahy się dość zagotowały
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg YDXJ4067.jpg (1,022.1 KB, 32 wyświetleń)
Typ pliku: jpg YDXJ4066.jpg (997.4 KB, 23 wyświetleń)
Typ pliku: jpg YDXJ4063.jpg (1,002.5 KB, 21 wyświetleń)
Typ pliku: jpg YDXJ4072.jpg (814.9 KB, 21 wyświetleń)
Typ pliku: jpg YDXJ4070.jpg (993.8 KB, 19 wyświetleń)
Typ pliku: jpg YDXJ4064.jpg (1,021.9 KB, 20 wyświetleń)
Typ pliku: jpg YDXJ4071.jpg (1,012.4 KB, 26 wyświetleń)
__________________
Najlepszą inwestycją jest inwestycja w siebie. Więc wsiadaj i fruń przed siebie po wspomnienia

Jeśli masz chwilę czasu wejdź na https://www.facebook.com/wildmototrips/

Ostatnio edytowane przez barthelemi1 : 29.07.2016 o 10:54
barthelemi1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem