Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03.04.2016, 20:55   #1
Gawień
 
Gawień's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Józefin
Posty: 860
Motocykl: RD07a
Przebieg: 84000
Gawień jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 1 dzień 13 godz 14 min 9 s
Domyślnie Historia zatacza koło! :)

Cześć !

Temat głównie w celu podzielenia się moją dużą radością, wielu osób może to nie interesować za co z góry przepraszam

Kilka osób na forum może mnie pamiętać , Afrykę miałem przez około dwa lata , i pojawiałem się głównie na spotkaniach WTA
Z moją Afryką miałem trochę przebojów , ale nie ukrywam że polubiłem ją bardzo niestety już prawie trzy lata temu musiałem ją sprzedać z powodów czysto finansowych , i tak też bardzo niechętnie Afryka poszła w nowe forumowe też ręce. I tak w sumie zapomniałem o motocyklach. Chwilowo miałem coś udające motocykl (może dwa miesiące) a później zakończyłem tą przygodę i w sumie myślałem że już mi na dobre przeszło ...
Nie ukrywam że motocykle przestały mnie kręcić , ale za Afrą którą sprzedałem ciągnął się ogromny sentyment i jakoś nie mogłem o niej zapomnieć ... Nawet napisałem do jej właściciela prośbę o prawo pierwokupu gdyby przyszło mu do głowy ją sprzedawać ...
I tak Tydzień temu dostaje informacje że gdybym chciał to mógłbym ją odkupić .

I w ten sposób podejmując szybką decyzje w sobotę byłem już w górach , po znowu moją Afrykę cała miłość wróciła dosłownie sekundę




Nawet kilka rzeczy się zmieniło , ale dalej to ten sam motocykl który pamiętam





Tak wiec witam Was ponownie strasznie się ciesze że właśnie w taki sposób mogę wrócić


Nic nie byłoby z tego możliwe gdyby nie Forumowicz który kupił a teraz sprzedał mi Afri . Jeżeli będzie chciał to się ujawni ja ze swojej strony jeszcze raz DZIĘKUJE!

To forum i ten motocykl ma ogromną siłe .


Pozdrawiam
Gawień jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem