Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11.01.2016, 10:29   #62
wolly


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Łódź
Posty: 1,285
Motocykl: RD01
wolly jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 22 godz 20 min 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał redneck Zobacz post
Ciekawy ten link: [url] Obdzwoniłem już kilku mechaników z okolic Nowego Tomyśla i koszty warsztatowe są mi znane. Jeżeli ktoś z okolicy (do ok 100km) czuje się na siłach i warunki do takiej akcji to czekam na propozycje. To samo dotyczy polecanych mechaników. Ja nie chcę nic za darmo, zależy mi na uczciwie zrobionej robocie.
cena czyni cuda , podoba mi się taki przetarg lub jak kto woli licytacja , pamiętaj dużo tanio tesco , na cenę wykonanej usługi wpływa fachowość i rzetelność danej firmy a resztę sobie dośpiewaj; narzędzia kosztują ,o podatkach i lokalu nie wspomnę a najbardziej w cenie jest wiedza i fachowość , fakt silnik At to nie prom kosmiczny ale trochę kultury technicznej potrzebuje jedno jest pewne ludzie to zrobili ludzie to naprawią tylko jest pytanie jak . Musisz sobie zadać pytanie jak chcesz to zrobić czy dobrze czy tanio i na jakich częściach i jaka gwarancja na wykonaną usługę (czy np uszczelki firmowe czy z kartonu po butach ) po rozpołowieniu powinieneś dostać info co trzeba zrobić żeby jednostka była ok i teraz dopiero zaczynają się schody bo musisz podjąć decyzję jaki zakres naprawy chcesz zrealizować bo tak to wróżenie z fusów . o klasie łożysk to już wujek Go.... ci opowie jak jesteś ciekawy . tyle z mojej strony chociaż PROWIZORKI SĄ NAJTRWALSZE ponoć
wolly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem