Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.12.2015, 11:03   #5
Ropuch
 
Ropuch's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2005
Miasto: Piotrków Trybunalski
Posty: 1,100
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: 80800
Galeria: Zdjęcia
Ropuch jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 19 godz 58 min 41 s
Domyślnie

I tak spora liczba z Was ciąga fury do Unii wschodniej - czyli UA Tam jeszcze długo nie powinno się wiele zmienić
Mieszkam w centrum PL, tu już dawno mamy kamery i aparaty na fotokomórkę przy wielu głównych wjazdach do lasu, Straż Leśna też nie jest miła przy spotkaniu gdzie nie pomaga nawet imię i nazwisko znajomego leśniczego
Chłop któremu jedziesz po granicy też curvami rzuca, wszystko wszystkim przeszkadza, bo się kurzy, bo Nas dużo, bo hałasujemy itd.
Panowie, zestarzałem się i nie widzę już przyjemności w jako 40 latek w głupim tłumaczeniu swojego hobby - nie będę też uciekał jak zając....
Kupiłem se więc turystyka, zabieram żonę i znajomych w moim wieku i popierdalamy se bez ciśnienia gdzie oczy poniosą bez szaleństw na drodze - pełny rozsądek
To między innymi wybór po obejrzeniu zakładki "kącik ortopedyczny"

I wiecie co: też jest fajnie

Swoją drogą rozumiem też fcurvienie ludzi którym to przeszkadza, bo często zorganizowane grupy jeżdżą bezmózgowo tam gdzie nie powinni !!!

Dla tych jednak którzy umieją to uszanować jeszcze długo będzie można śmigać po UA czy krajach bałkańskich....Rumunia mimo że UE też ma mnóstwo klimatów zapomnianych przez ludzi
Ropuch jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem