Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07.12.2015, 09:47   #235
Fast4


Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 10
Motocykl: RD03
Fast4 jest na dystyngowanej drodze
Online: 52 min 19 s
Domyślnie

Ja od razu kupiłem markową kartę, z dobrym transferem i nie ma problemu. Myślę, że ten Twój przypadek to bardziej problem producenta karty niż kamery. I tak w końcu pewnie oba produkty są z Chin

Właśnie o to zadowolenie mi chodziło, jak sobie popatrzę na moje filmy i na cenę tego urządzenia to do tej pory

I nie kłuje w oczy jak leży w szufladzie i się kurzy. W końcu nie kosztuje 2K.

A zdjęć nie robiłem, nawet nie pomyślałem. Muszę zobaczyć jak mówisz, że dobre bo fajnie czasem coś cyknąć rybim oczkiem.

Fakt 10 minutowe odcinki, można spokojnie połączyć, wymaga programu i trochę czasu. Za to tak jest łatwiej przenosić, katalogować bo te odcinki są po kilka GB. Jest to też bezpieczniejsze, bo jakby co to nadpisze Ci się tylko 10 min, albo w przypadku uszkodzenia to możesz stracić tylko kawałek materiału. Ja i tak albo obejrzę, pokażę komuś i wykasuję, a jak coś ma zostać to też muszę powycinać i posklejać. Oglądanie kilkudziesięciu minut jazdy asfaltową drogą nie jest pasjonujące, tym bardziej dla niewtajemniczonego widza. Generalnie polecam robić porządki, chyba, ze masz macierz dyskową na niezliczone GB danych filmowych .
Fast4 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem