Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06.12.2015, 13:43   #234
PawelM.
 
PawelM.'s Avatar


Zarejestrowany: Oct 2013
Miasto: Marki
Posty: 1,752
Motocykl: RD04
PawelM. jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 5 dni 22 godz 51 min 48 s
Domyślnie

Fast4 a wiec malo ale jednak pojezdzilem z ekenem i powiem Ci ze jestem wdzieczny za podpowiedź. Nie wiem jakie surowe pliki wychodza z gopro ale przy ladnej pogodzie eken radzi sobie fajnie. Draznia mnie te minutowe odcinki robione z nagrania ale pewnie da sie to polaczyc w jakims programie. Druga spraea to karta pamieci. Kupilem dwie karty na alle niby class10 a w menu mialem do wyboru rozdzielczosc 720p 60fps i 1080p 30fps. Sklep doradzil bym zmienil karte i wsadzajac mojego samsunga 16gb okazalo sie ze wszystko ok. Tak wiec zaoszczedzilem na kartach i teraz kupuje drugie. Jakby ktos chcial jakis kawalek obejrzec to narazie jakies asfaltowe kawalki mam tylko krecone 720p 60fps. Wieczorem w domu przy oswietleniu nagrywa z szumami i nie jest pieknie ale nie do tego ona jest. Podsumowujac to kamerka fajna do nagrywania w dzien. Zdjecia nawet ok. Kontakt ze sklepem itp rewelacja. Karty pamieci trzeba kupowac lepsze niz 32gb za 25zl :/ mimo ze w opisie spelniaja wymagania. No ale lampki od chinczyka tez maja duzo napisane o mocy itp.

Ogolnie jestem zadowolony. Dziekuje
PawelM. jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem