Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27.02.2009, 07:51   #8
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,037
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 15 godz 8 min 32 s
Domyślnie

Słuchaj starszych /czyli Sambora, bo Ja to jeszcze młody jestem - no w każdym razie od Sambora młodszy/. Karpaty w środkowej Rumuni mają sporo ponad 2000 mnpm a to oznacza śnieg do końca maja więc sugeruje jednak północ. Cała część wzdłuż granicy z UA jest bardzo atrakcyjna i chyba najbardziej "folklorystyczna" /cokolwiek to oznacza/. Jeśli natomiast wybierasz się latem to transkarpacka czyli powiedzmy, że 67c w jak najdłuższej konfiguracji - poszukaj na forum bo było z milion razy ale generalnie na trasę sugeruje wjechać z 7A od wschodu jeszcze przed jeziorem a nie jak większość od skrzyżowania 7A z 67c. Jak jest mokro i trafisz na okres zrywki to sama 67c w kierunku na Sebes da sporo zabawy /niektórzy twierdzą, że jest nudna ale jak lubisz szybkie szutry i skakanie z koleiny w koleinę to może być ciekawie/. Transfogaraską polecam widokowo, warto przejechać ale jadąc od północy, po zjechaniu z przełęczy sugeruje szukać pierwszego zjazdu na zachód i z trasy 7c uciec jeszcze przed Corbeni ewentualnie przed Curtea de Arges /w ten sposób najszybciej i najciekawszą drogą dojedziesz do Brezoi i dalej na Voinese – ZDROWIA
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem