Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.02.2015, 17:33   #9
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,956
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 3 godz 8 min 57 s
Domyślnie

Miałem FR 250 przejechałem nim z 40 godzin na jesieni i uważam że to super endurak do amatorskiej jazdy , fantastycznie robi robotę w górach szczególnie na śliskich technicznych podjazdach . Gdzie innym motocyklem o większej mocy musisz posiadać dobrą technikę i ogarniętego sprzęta że pokonywać śliskie z błotem podjazdy . Na baku robisz 100 km , 7 litów wchodzi co uważam za rewelacyjny wynika jak na 2T , nie ma dyfuzora . Sprzedałem go tylko z jednego powodu , brak zawieszenia dla kierownika o wadze około 90 kg w ubraniu , zawias jest w nim chyba z SX 85 i przy mojej wadze zamykałem go przy lekkim skoku . Po za tym polecam każdemu kto szuka spokojnego przewidywalnego i bezawaryjnego sprzęta , wygląda jak zabawka młodszego brata ale potrafi zaskoczyć .
Starego dwupaka sobie odpuść , jeśli jednak chciał byś w tym kierunku to polecam od 2012 EXC 250 w 2T , ale do tego co piszesz wystarczy FR .
Ps. O 690-tkę się nie martw to dobry i poszukiwany motocykl a Twój jest tip top , wiec kupiec się znajdzie . Nie kombinuj z zamianą tylko sprzedaj a mając kapustę w ręce masz większe możliwości .

Ciao .
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.

Ostatnio edytowane przez Adagiio : 24.02.2015 o 17:43
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem