Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11.02.2015, 14:18   #29
kajman
 
kajman's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 539
Motocykl: RD03
kajman jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 6 dni 3 godz 21 min 39 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał consigliero Zobacz post
Człowiek uczy się całe życie . Czy to oznacza że jadąc z małżonką , motocyklem na przyczepie , granicę musi przekraczać moja małżonka , bo akurat nie ma Kat A . Ciągnąć dalej , jak będę jechał sam to mnie nie przepuszczą z moim motocyklem , samochodem i przyczepą , zmuszając mnie do wynajęcia kierowcy w celu przekroczenia granicy?
Przyjmuję że nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego , w końcu człowiek urodził się w Polsce i absurdy życia codziennego często go dotykają , może trzeba temu Turkowi mówić wyraźnie że jedziemy z Lechistanu, może będzie łatwiej 😉


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Ale...wyobraźcie sobie wszyscy - czasy przed UE
Jedziecie do Niemiec z 5 motkami na przyczepie - i co myślisz że wjechałbyś jeden z drugim bez problemu
Przecież tak to każdy przemytnik przewiózł by całe kontenery pojazdów
I co to za tłumaczenie że to koledzy dali, z żoną jadę itd
To ja równie dobrze wezmę kontener papierosów i też powiem że dla kolegów wiozę

Wszyscy zapomnieli już jak to było przed Schengen (a tak co drugi pluje na znienawidzoną unię )

Spróbuj wjechać nawet na Islandie która jest stowarzyszona i właśnie rezygnuje z chęci przyłączenia do UE

Każdego jednego kraju poza UE - wszędzie albo są problemy - i na razie się daje bo w danym kraju jest burdel i pogranicznicy przekupni albo już się nie da
kajman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem