Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09.01.2015, 19:40   #19
hebi
 
hebi's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: rzeszów okolice
Posty: 79
Motocykl: XT660Z
hebi jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 1 dzień 16 min 34 s
Domyślnie

Wersja z ABS (XT660ZA) ma prześwit zmniejszony o 5 cm i skoki zawieszeń skrócone bodajże 5 i 7 cm w porównaniu z Xt660Z - czyli parametry jak w DL1000 skutkowało to częstym zawadzaniem silnika o kamienie , musiałem maksymalnie utwardzić z tyłu i z przodu zeby tego silnika nie roztrzaskać, przy takiej sztywności motor skakał zamiast jechać, pod większe podjazdy było tak ekstremalnie że aby odciążyć moto wyrzucałem butelki z wodą a browary częściowo wypijałem po drodze.Natomiast XT660Z dała strzała i tyle ją widziałem , Afryczka oczywiście swoim dostojnym pata-taj zaraz za nią .
Te boczne osłony na baku i pozostałe odboje są zrobione z tworzywa >PE< czyli elastyczny i wytrzymały Polietylen.
Tak, że powtórzę - jeśli ktoś zamierza jechać w dzikie tereny nie kupować XT660ZA, a co mnie najbardziej zraziło w tej wersji ? - nieprzemyślany błąd konstrukcyjny - w miejsce akumulatora zamontowano pompę ABS , więc akumulator powędrował pod korek wlewu w baku zaś komputer - UWAGA - pod boczny protektor z PE z lewej strony na baku . Co to oznacza w przypadku poważnej gleby i roztrzaskania tej osłonki ? - odpowiedzcie sobie sami.
hebi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem