Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05.01.2015, 04:42   #28
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,203
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 2 godz 1 min 18 s
Domyślnie

Treking.

Birma w trekingu jest niesamowita, a właściwie to esencja podróży. Warto iść na kilku dniowy, ponieważ to co oferuje droga jest niesamowite. My odbyliśmy 2, jeden dwu dniowy, drugi 3 dniowy. ten pierwszy był przetarciem. Ciężko jest opisać widoki zabierające dech w piersiach (zdjęcia będą przy opisie drugiego). ciekawostką było samo przejście. Szliśmy za Mr. Beanem, który ksywę miał od tego, że handlował groszkiem jak nie był akurat przewodnikiem. Pan ten był wesołkiem i niesamowitym gościem. Chodził w trampkach wojskowych (takie jak nasze ale z gumą robiącą za protektor), powłóczył nogą, którą miął chorą, aż w końcu dostał ksywę tyłownik. Najciekawsza była jego reakcja na tropikalną burzę, która pozdrawiała nas piorunami na kilka cali od nas. On spokojnie szedł z parasoleczką. My uciekaliśmy do przodu jak głupi. Po drodze mijaliśmy wiele pięknych miejsc, czerwonej ziemi, ręcznej uprawy, bawoły. Na postoju mieliśmy przyjemność też obserwować Panie kąpiące się w źródle wody pitnej - taki naturalny prysznic. Oczywiście Panie nie uznawały skrępowania, nie tak jak nasze białaski.

Dzień wcześniej byłem w jedynej restauracji w czasie naszego obchodu gdzie dostałem dużą czarną kawę - nie wiem skąd ona się wzięła pośród domostw. Niesamowite ,ale była. Zostawiliśmy też wpis o kukurydzianym buddzie - to dal tych co tam trafią. Polecam. W całym trekingu nie dostałem już kawy w ogóle - ponieważ nie chciałem pić tego chińskiego ulepka z torebki. Nie piłem też piwa po drodze było za drogie i za gorące. Ponieważ jednak ciągle na pytanie Mr. beana "co chcesz: whisky, kawę czy piwo?" odpowiadałem: "whisky, kawę i piwo!", ochrzcił mnie nasz serdeczny przyjaciel: "greedy buffalo" i tak już zostałem.

Poniżej zdjęcia z restauracji, obwoźnego sklepu, trasy na offa i początku przejścia. na końcu Pan Bean. c .
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg DSCN0056.JPG (225.7 KB, 186 wyświetleń)
Typ pliku: jpg DSCN0061.JPG (278.9 KB, 188 wyświetleń)
Typ pliku: jpg DSCN0080.JPG (224.0 KB, 187 wyświetleń)
Typ pliku: jpg DSCN0085.JPG (200.7 KB, 187 wyświetleń)
Typ pliku: jpg DSCN0099.JPG (198.4 KB, 187 wyświetleń)
Typ pliku: jpg DSCN0100.JPG (194.6 KB, 186 wyświetleń)
Typ pliku: jpg DSCN0108.JPG (210.6 KB, 185 wyświetleń)
Typ pliku: jpg DSCN0109.JPG (206.5 KB, 186 wyświetleń)
Typ pliku: jpg DSCN0129.JPG (203.7 KB, 186 wyświetleń)
Typ pliku: jpg DSCN0138.JPG (149.5 KB, 185 wyświetleń)
__________________
Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.

Ostatnio edytowane przez jorge : 19.01.2015 o 00:54
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem