Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.09.2014, 23:57   #45
mdxmd


Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Lubelskie
Posty: 2,401
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 133 000
mdxmd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 10 godz 27 min 11 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał fassi Zobacz post
do pkt. 6.

wlasnie ten test mnie zdziwil, bo w niemieckim pismie nie wygrala Beemka

pozatym wszystko sie zgadza
właśnie ten test wg.mnie jest jedną z form owego bełkotu i w zasadzie to nic z niego nie wynika bo podano niby testowi tyle motocykli ale w jakich warunkach, czy podzielono je na kategorie i użytkowano zgonie z przeznaczeniem czy te KTM'y i BMW to jeździły w terenie, czy tylko asfalt, a jak były wizyty w serwisie to po co czy może ktoś to przetłumaczyć

chodzi o to, że ktoś kto jeździ KTM, czy nawet R1200GS i tak nie przesiądzie się na heblarkę czy innego wynalazka tylko dlatego, że w teście jest na 1 pozycji, bo tych motocykli nie kupuje się na ładne chromy czy szerokość tylnej opony, przyśpieszenie do setki ani z żanego innego powodu właściwego dla całej maści chopperów, naked'ów, itd.... przeznacze tych motocykli jest inne więc co ma dać takie porównanie?

a nawet jak ta crosstourer jest 10x mniej awaryjna to co z tego ? i tak nikt tym nie będzie się wściekał w terenie a ja gdybym miał to kupić zamiast endurasa to już wolałbym FJR, czy ST1300 przynajmniej mają zegary a nie pudełko z kontrolkami., żaden ze mnie nawet amator off'a ale na oko wiać, że to się kompletnie nie nadaje, więc po co porównywać ?

zwróć uwagę, że w teście są motocykle, które nie mają swoich odpowiedników, jest cbr 600 a dlaczego nie ma kawy czy suzuki czy yamahy z klasy 600, tam są takie motocykle dla których wygrana jednego nie jest zagrożeniem dla drugiego, a jeśli nawet to miejsca są zbliżone, może wyjątkiem jest tiger 800xc na 4 pozycji tylko kompletnie nie rozumiem skąd się tam wziął bo ani mało pali, ani nie jest secjalnie tani, zawieszenie nie regulowane (przód), ale to rynek niemiecki więc może oczekiwania były inne.
POzR

Ostatnio edytowane przez mdxmd : 23.09.2014 o 00:39
mdxmd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem