Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14.01.2009, 20:30   #99
Zając


Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Szczecinek
Posty: 134
Motocykl: RD07
Zając jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 13 godz 24 min 56 s
Domyślnie

Wchodzi bezdomny do baru, patrzy przy stoliku siedzi facet nad talerzem zupy siada więc na przeciwko niego i patrzy się na gościa. Facet nie reaguje i siedzi bez ruchu. Bezdomny bierze jego łyżeczkę i łyczek zupki z jego talerza, po czym łyżeczkę odkłada. Facet żadnej reakcji. Bezdomny bierze znowu łyżeczkę i kilka razy wachluje z talerza. Facet też na to nie reaguje,więc bezdomny przysuwa talerz do siebie i je zupę jak swoją. Pod koniec jedzenia zobaczył w talerzu ludzką szczękę i jak to zobaczył puścił pawia do talerza. Wtedy facet się ocknął i pyta:
- Widziałeś to?
- No.
- Ja też.


Leci Polak, Rusek i Niemiec samolotem. Nagle awaria samolotu. Pilot wyskakuje, samolot spada w dół. Okazuje się, że w samolocie zostały tylko dwa spadochrony. Rosjanin zrywa się na proste nogi bierze plecak, wkłada na plecy Niemca, otwiera drzwi i Niemiec wyskakuje. Bierze drugi plecak i do Polaka mówi:
- Dawaj.
Polak mówi:
- No co Ty, jak ja wyskoczę ze spadochronem to Ty zginiesz, bo już nie ma więcej spadochronów.
- No dawaj, nie boj sja, ja Niemca z gasnicą posłał.


Idzie zajączek lasem... słyszy,że w krzakach coś stęka i jęczy, ostrożnie rozchyla łapkami krzaczki, patrzy a tam wilk.
- Wilku czemu masz takie wielkie oczy?
- Spieprzaj zając, nie widzisz, że sram.


Idzie tata z synkiem przez miasto i obok nich przechodzi piękna laska.
Tata się za nią obraca i pod nosem mruczy:
- Ale dupa...
- Co, co ,co tatuś powiedziałeś?
- Du, du, dudek synku.
- Tatuś a co to jest dudek?
- A taki ptaszek.
- A jaki ptaszek?
- A taki malutki.
- A skrzydełka ma ten ptaszek?
- Ma, ma.
- A piórka ma?
- Tak, tak ma.
- A nóżki ma ptaszek?
- Tak, tak ma nóżki.
- A gniazdka buduje?
- Tak buduje gniazdka, buduje.
- A jajeczka składa?
- Synek, dupa powiedziałem, rozumiesz - dupa.
Zając jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem