Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03.06.2014, 08:57   #28
betu
wolny strzelec
 
betu's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Slubice
Posty: 727
Motocykl: RD07a
Przebieg: 61000
betu jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 5 dni 15 godz 26 min 11 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lupus Zobacz post
Oczywiście zawsze mam ze sobą gaz taki właściwy na zwierzęta i inne zwierzęta. Rzadko to stosuję, bo faktycznie rzadko czuję się niepewnie śpiąc z daleka od szosy.
Ano widzisz Lupus-tu zaczyna się problem.Tzw "posiadanie niedozwolonych rzeczy".
Mieliśmy z żoną dwa lata temu w Bułgarii "przygodę".Napadło nas 4 lokalesow,gdy parkowaliśmy kamperem na uboczu.Udało nam się uciec.Ale strachu się najedliśmy.
I tu już była moja myśl po przyjeździe do Polski-kupie sobie gazowy pistolet i zawsze jakoś się możemy na przyszłość obronić. Ale..
Załóżmy ze przejeżdżasz przez jakiś "ciekawy" kraj i straż graniczna lub policja przypadkiem znajdzie ta bron-nawet nie chce się wywodzić co to będzie dla mnie oznaczać. Myślę ze skończyło by się na wiezieniu.
W twoim przypadku gaz łzawiący-myślę ze musiałbyś "wyskoczyć" z całej kasy która masz na podróż.
I nie mowie ze mnie nie korci-o nie!
Chce posiadania pistoletu i możliwość obrony jest bardzo duża (bo kiedyś znów pojedziemy przez Bulgarie) ale jak pomyślę ze cały planowany urlop pójdzie się "paść" i będą z tego wielkie problemy-muszę ściągnąć lejce i pomyśleć o czymś miłym i przyjemnym.
__________________
Bo do niektorych rzeczy trzeba dorosnac,a do innych jest sie juz po prostu za starym.
betu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem