Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.05.2014, 23:54   #412
Klas
 
Klas's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 155
Motocykl: Tiger 1050
Klas jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 5 godz 41 min 18 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał modern25 Zobacz post
witam .
szczerze mówiąc bardzo mało tu na forum pisze bo nie mam co . Wole czytać kogoś a nóż coś mądrego przeczytam . Ale w dyskusji o orzepie z pierwszego postu i całego długiego tematu na forum o lasach właściwie nic nie wynika . Jedni w jedą a drudzy w drugą stronę ciągną .

Ja mam osobiście w dupie czy jadę motorem po mrowisku mrówek czerwonych, czarnych czy po ostatnim żyjącym żuku czy choć by po fokach szarych na plaży w Łebie naprawde w dupie to mam bo lubie jeździć i będę jeździł bo to lubie .Obrzydzenie mnie bierze jak czytam tych psycho-ekologów. Staram się nie niszczyć czyjejś prywaty ale reszte mam jw.
Nie miej jednak . Jak prawo się nie zmieni ( zakaz wjazdu do LP ) myślę że szkody będą wieksze niż jak będą wyznaczone miejsca do jeżdzenia . Ja do dyskusji się nie nadaje ale takie jest moje zdanie .
W sumie to zapominałem dopisać że kibicuje tym co coś chcą zmienić taki jak mazeno
Doskonały przykład na podejście wielu do tematów związanych z jazdą po lesie i jednocześnie przykład jednego z powodów oporu LP przed udostępnieniem dróg leśnych.Ktoś taki nawet jak będzie miał dokładnie wyznaczoną trasę przez teren leśny , z pewnością z niej zjedzie od czasu do czasu "kilka metrów", bo "naprawde w dupie to ma bo lubi jeździć ".
Klas jest offline