Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.05.2014, 19:35   #1
Nalewa
 
Nalewa's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Poznań
Posty: 80
Motocykl: RD07
Przebieg: za mały
Nalewa jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 21 godz 41 min 28 s
Domyślnie Turcja sierpień/wrzesień 2014

Podbijam wątek - w zeszłym roku nie wyszło, może w tym... Ktoś chętny na objazdówkę? Cel - podnóża Araratu + atrakcje po drodze (Kapadocja, Van, Ani, może jakaś traska wzdłóż granicy z Syrią może by nas wpuścili bez carnet de passage do Iranu na jeden dzień? Nie zależy mi na pchaniu się do wielkich aglomeracji miejskich. Plan wolny.

maj? wstępnie 2 tygodnie. 7,5 tys.km? Ktoś? coś?

Cześć,

Od dwóch lat chodzi mi po głowie samojebka z Araratem w tle

W skrócie - maksymalnie szybko minąć Istambuł i cieszyć się wschodnią Turcją (może na chwilę do Gruzji? W Swanetii jeszcze nie byłem, chociaż może nie być sensu czasowo). Lubię siedzieć w siodle - duże przebiegi. Spanie - namiot, motel, hotel. bardzo chętnie zboczę z głównej trasy (zwłaszcza jeżeli nie będę sam). max 2 tygodnie,

START: ok. 24 sierpnia.

UWAGA NOWY ALTERNATYWNY TERMIN : START 26 LIPCA - odpada niestety

JESZCZE NOWSZY ALTERNATYWNY TERMIN - DRUGA POŁOWA WRZEŚNIA!!!


Chciałbym się skupić na atrakcjach kurdyjskiej Turcji, dlatego chcę tam wlecieć jak najszybciej. W Rumunii byłem, a na Bałkany to w jakiś weekend można skoczyć pozwiedzać W sumie jakieś 7000-7500km.

Ktoś chętny? A może ktoś leci na zasadzie konkurencji w tym terminie gdzieś indziej i mógłbym się podłączyć?

Doświadczenie w wyjazdach - Norwegia 5500km, Rumunia 3800km, Czechy Słowacja 2000km, i takie tam mniejsze

Pozdr
__________________
http://www.nbarchitects.pl

Ostatnio edytowane przez Nalewa : 30.01.2015 o 00:40
Nalewa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem