Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08.01.2009, 10:52   #14
klanol
:O
 
klanol's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: warszawa
Posty: 683
Motocykl: RD07
Przebieg: 38000
Galeria: Zdjęcia
klanol jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 21 godz 22 s
Domyślnie

Nepal, po prostu nawygodniej wypożyczyć pierdzika na miejscu poza tym wymagane CPD, prawo (międzynarodne) jazdy ani innych dokumentów (pierdzika) nikt nie żądał ale są wymagane, dostaliśmy tylko kartkę z tel do gościa, od którego pożyczyliśmy. więcej sam się nie dowiadywałem gdyż po prostu mieliśmy kilka dolarów na łapówkę i szczytko w d.... ;P
Tak w skrócie, bo w fabryce siedzę: nie chodzi o szczegółowe informacje a raczej wstępne porady czyli: wizy (zaproszenia itp), CPD, dodatkowe dokumenty związane z wjazdem własnym pojazdem (wriemienne wwozy itp). Jakie przejście graniczne (no tu zasad nie ma) ale wiecie o co chodzi. Informacje o celu podróży każdy sobie raczej znajdzie mi chodziło raczej o pomoc w dokonaniu wyboru czy jechać przez Kirgistan czy Pakistan, Rumunię a może Kongo Podróż motocyklem ma swą specyfikę i relację osób jadących pociągiem/samolotem nie zawsze są przydatne. Mnie szczerze interesuje opowieść Elwooda (do tablicy! ) jak przejechał te wszystkie stany i co załatwiał w Polszcze a co np na granicy, ubezpieczenia, cło? sro? Czy droga się podobała czy nie to oczywiste - każdemu czrnuchowi by się spodobała ale ja właśnie nie o tym wieczorem postaram sie sprecyzować moją koncepcję w punktach
klanol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem