Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05.05.2014, 21:43   #23
miroslaw123
 
miroslaw123's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Kraków
Posty: 526
Motocykl: TA 650
Przebieg: mój?TA?
Galeria: Zdjęcia
miroslaw123 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 2 godz 10 min 28 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Klas Zobacz post
miroslaw123 przeczytaj co napisałem powyżej - wyszczególniłem przyczyny zakazu wjazdu i nie upieraj się przy kosztach utrzymania dróg itp. bo te leśne są często w lepszym stanie niż wiele gminnych (przynajmniej te główne)..
owszem ale utrzymanie kosztuje a dzięki temu, że nikt nie jeździ po nich są w doskonały stanie (inaczej niż krajówki....)
Cytat:
Napisał Klas Zobacz post
Żadne pismo do RDLP we Wrocławiu ani nawet do dyrekcji generalnej nic nie da bo odpiszą po prostu że im przykro z powodu nieszczęścia ale tych motocyklistów nie powinno tam być niezależnie od tego czy byli bardziej czy mniej lekkomyślni.
Tak zapewne odpiszą, ale jednocześnie my wyjaśnimy nieścisłości w piśmie o co tak na prawdę nam chodzi, a jak dopiszemy że zwracamy się z uprzejmą prośbą o rozesłanie do jednostek do których trafiło ich pismo to będą wiedzieć i inni!

Lupus, Klas niestety młodzież uczy się nie myślenia a wykonywania poleceń, stąd problemy, ja cały czas słyszę "co mam zrobić?" "jak mam to wykonać?" "powiedz mi?"
Prawo jest by je przestrzegać, a jak jest złe to należy je zmieniać a większość tych leśników ustawę o lasach przeczytało jak się przyjmowało do pracy...
Art. 29. jasno mówi:
1. Ruch pojazdem silnikowym, zaprzęgowym i motorowerem w lesie dozwolony jest jedynie drogami publicznymi, natomiast drogami leśnymi jest dozwolony tylko wtedy, gdy są one oznakowane drogowskazami dopuszczającymi ruch po tych drogach.
wystarczy je oznakować i już będzie możliwy ruch kołowy po nich! NIE TRZEBA ŻADNYCH ZMIAN W USTAWIE! Tylko dobra wola o którą jest bardzo ciężko.
miroslaw123 jest offline