Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12.03.2014, 00:46   #45
ex1
 
ex1's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2009
Miasto: Szczecin
Posty: 2,984
Motocykl: CRF1100
ex1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 7 godz 3 min 22 s
Domyślnie

a ja bym powiedział że pewna zależność Istnieje... nie można oczywiście stawiać tego jako pewnik... ale coś w tym jest...
Co do super przyjacielskich my frendów, to powiem szczerze... że spotykałem takich, ale tylko tam gdzie nie było możliwości zrobić na mnie biznesu... ich bezinteresowna pomoc... najczęściej ograniczała się do wskazania drogi, pomocy przy zakupach. Bezinteresowana pomoc jak Ci sie rozkraczy samochód.. zapomnij... jak się.zakopałem w piachu.. miejscowi chętnie pomogli... ale już zaraz była łapeczka... dałem 20 DH.. był foch bo chcieli 200 DH...

Widzicie ja jestem jednak zdania że nie możemy się tak dawać... nawet kosztem własnego spokoju i własnych trudności... Ja już pod koniec przyjąłem metodę wyśmiewania ich.. jak usłyszałem cenę za batonik na lotnisku 1500 % wyższą niż w sklepie.. to zacząłem się tak śmiać że aż się.Arabowi naprawdę głupio zrobiło... bo się zbiegowisko zrobiło.. wszytko można zrozumieć, u nas też.się.wiecej płaci w miejscowościach turystycznych, czy na stacjach.. ale wszystko musi mieć swoje granice...

noo a dla równowagi jeszcze kilka fotek...























__________________
Super Lekkie Enduro (950 SE), do tego ROGAL i już jest fajnie..
ex1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem