Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11.03.2014, 11:44   #33
ex1
 
ex1's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2009
Miasto: Szczecin
Posty: 2,970
Motocykl: CRF1100
ex1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 5 godz 38 min 39 s
Domyślnie

ee chyba trochę przesadzasz... z tą ceną by podobnie nie wyszło... u mnie 10 tys to koszt całościowy... z paliwem na 3 tys km. z noclegami i objazdami... żarciem oraz zakupami.. za 10 tys dostaniesz wycieczkę aby sobie w hotelu posiedziec 2 tygodnie i pojechać.autobusem nad wydmy i z powrotem... Po za tym Orzep to nie chodzi tak do końca o kasę a o przygodę... sorry ale nie wierze w komercyjne przygody... jakie by one nie były zawsze będą to tzw. ustawki... ja wolę.iśc na żywioł... łapać dobre i złe chwile... Ma rodzina ma podobnie...

Chłopaki chcę abyście mnie dobrze zrozumieli... to nei jest tak że narzekam że do dupy itd.. napisałem ten wątek, bo takei mnie przemyślenia naszły będąc na miejscu.. Marokko jest świetnym krajem... z całkiem fajnymi ludźmi... ale mam wrażenie że ktoś.im pierze mózgi... aby tak właśnie podchodzili do białego... być może to my sami ich tak uczymy... być.może władza a byc.może oni sami...
mnie neistety się.wydaje że to idzie w złą stronę jednak...

swoją drogą zastanawiam się, czy przypadkiem w miarę odkrywania świata... kolejne kraje i kolejne rejony nie staną się podobne do Marokka...
może zamiast dawać i godzić się na takie traktowanie powinniśmy, się.buntować i nie płacić... ? wymyślonych danin i cen z kosmosu...
__________________
Super Lekkie Enduro (950 SE), do tego ROGAL i już jest fajnie..

Ostatnio edytowane przez ex1 : 11.03.2014 o 11:49
ex1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem