Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04.03.2014, 19:19   #36
Evvil
 
Evvil's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: Warszawa
Posty: 1,146
Motocykl: oby złodziej kulasy połamał
Przebieg: :(
Evvil jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 18 godz 11 min 26 s
Domyślnie

Jestem po rozmowie z szefostwem sklepu i sprawa wygląda tak:

WSZYSTKIE zamówienia które zostały zrealizowane za pomocą kodu wpisywanego w polu uwagi zostaną zrealizowane niezależnie od tego, że grubo przestrzeliliśmy z ilością.

Limitem jest to, że dotyczy to tylko zamówień które zostały złożone w dniu dzisiejszym do godziny 18:00. Jeśli ktoś zdążył, to kask jest zamówiony i wszystko tak jak było umówione, więc można spać spokojnie.

Powinniście dostać na maile potwierdzenie zamówienia i wysyłki. Sam takie dzisiaj dostałem.

Teraz małe wyjaśnienie: Rabat jest tylko dla użytkowników Forum Africa Twin i aby... ekhem.. zapobiec możliwości rozprzestrzenienia się frywolnego informacji o rabacie na hasło wcześniej podane wprowadzamy modyfikację w zamawianiu - robimy zbiorczą listę, do niedzieli. Info wrzuciłem w pierwszym poście.

Uczulam na jedną kwestię - dostałem info, że kaski wyszły. Częściowo przez tą akcję, poniewaz nikt nie zakładał, że zleci tyle zamówień. Co za tym idzie - przy tej kolejnej partii, postaram się dowiedzieć o termin realizacji, ponieważ muszą je ściągnąć. Dlatego proszę o cierpliwość. Jak pójdzie lista do sklepu przeze mnie, to dowiem się o termin realizacji. Natomiast wazne będzie to, aby terminowo dokonać wpłat.

Natomiast to na co liczę i na co uczulam to pewna uczciwość elementarna. Nie kupujemy kasków hurtem w celu odsprzedania ich potem na alledrogo i nie rozsiewamy informacji na inne fora. Enduro-Cross.pl bardzo chętnie podejmie współpracę z różnymi forami, natomiast wszystko musi być utrzymane pod kontrolą pewną z uwagi na kwestie handlowo-biznesowe.

Zatem tak - limit 5 kasków zostaje zdjęty, rabat utrzymany, koszta wysyłki pozostają, zamawianie tak jak w pierwszym poście.

HOWK!
__________________
------------------------------------------------------
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
------------------------------------------------------

Ostatnio edytowane przez Evvil : 04.03.2014 o 19:24
Evvil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem