Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.09.2013, 20:22   #19
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

apropos offa to się w tym roku niestety nie utytłałem. wogle... tylko troszkę szutru banditem.
wiesz Wolly... ja mam gdzieś prawo ogólnopolskie bo prawo lokalnie jak dla mnie stanowić powinno nadleśnictwo i być z tego rozliczane. co las to inne uwarunkowania i w jednym przejazd może coś zniszczyć a w innym to będzie bez problemu - jeśli ktoś mądrze gospodaruje zasobami leśnymi to kilka przejazdów drogami, po których i tak doginają na co dzień służbowe łaziki czy sprzęt do zrywki, nie uczyni żadnej szkody - JEŚLI to może się oprzeć o oficjalną kasę 'na las' i swoisty weekendowy 'carnet de passage' na taką okoliczność to nie widze przeszkód aby taki proceder miał miejsce. dawno temu mówiłem o tym, że jestem za 'winietą na las' dla offroadowców z głową i nic się w tym temacie nie zmieniło ale na to musi jeszcze upłynąć spooooro wody w wiśle.
tak piszę o tym offie bo o BMW i ich czelendżu już napisałem. każdy powinien mieć prawo do eksploatowania zasobów leśnych poza parkami narodowymi - tylko takie głupie i nieżyciowe mamy ustawodawstwo /i ustawodawców/.

matjas
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem