Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01.07.2013, 19:49   #5
PARYS
Mam przerąbane :)
 
PARYS's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: WTA
Posty: 1,656
Motocykl: RD07a
Przebieg: stoi
Galeria: Zdjęcia
PARYS jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 14 godz 55 min 9 s
Domyślnie

W telegraficznym skrócie zanim zaczniecie tu doktoraty pisać i tłuc licznik: wszystko było wysterowane prze tzw. 'zachód'. Wiem, że brzmi naiwnie i w ogóle ale tak po prostu było.
Byłem tam bez przerwy 7 lat. Mieszkałem, rozmawiałem z wieloma ludźmi, katolikami, prawosławnymi, znałem muzułmanów, chorwatów, bośniaków i w ogóle yugoli wszelkiej maści. Każda rozmowa, niezależnie z jaką nacją to ból i cierpienie, młodzi ludzie, którzy nie mają teraz nic, przyszłości też nie, a przeszłość mroczną, o której najchętniej by zapomnieli. Ludzie mojej generacji, którzy nie mieli dzieciństwa, młodości, jak ty Orzep czy Rambo grałeś w piłkę na podwórku z chłopakami, to oni spierdalali i po lasach się chowali przed gwałtem i przemocą, dzieci z matkami i babciami, bo ojcowie i dziadkowie już nie żyli. A uciekali razem często i muzułmanie i chrześcijanie.

Popatrzcie co się teraz dzieje... niech mi nikt nie mówi, że to nie było wysterowane. Wqrw... sie teraz... przeczytaj sobie na wikipedii o premierze samozwańczego Kosowa:
Cytat:
Thaçi is alleged to have extensive criminal links. During the period of time when he was head of the Kosovo Liberation Army, The Washington Times reported that the KLA was financing its activities by trafficking the illegal drugs of heroin and cocaine into western Europe.[5] KLA supporters say that the KLA received funds from the Albanian diaspora in the US and the Albanian, United Kingdom, and United States governments
Kasa kasa i jeszcze raz kasa, i to gruba.
__________________
Motto nr 1: Uważać na mokre pieńki i siekiery
PARYS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem