Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28.05.2013, 22:40   #545
Mirmil
 
Mirmil's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: mielec
Posty: 1,683
Motocykl: pilnie sprzedam
Mirmil jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 5 dni 4 godz 50 min 41 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał motoMAUROxrv Zobacz post
Cześć Mirmil, -bardzo jestem ciekawy co wynikło z konsultacji lekarskiej (byłeś już?)
U mnie wyglada tak,ze 4 miejsca zlamania kosci sie w miare dobrze zrastaja, ale jedno nie chcialo sie zrastac( bylo nawet podejrzenie stawu rzekomego). Byla nawet opcja reoperacji- na szczescie w tym najwiekszym miejscu zlamania niedawno sie cos ruszylo, zaczyna powoli sie zlewac.
Bez kul chodze juz od ponad miesiaca(mocno kuleje)
Zaczalem chodzic na rehabilitacje w celu reedukacji chodu- ale rehabilitanta mowi,ze chwile z tym zejdzie, zanim bede prosto chodzil.
Nie moge sie obracac na tej nodze, dalej boli przy probach rotacji, nie da sie robic pelnych przysiadow, mam ograniczeniua ruchomosci stawu skokowego, duzo roznych boli w roznych czesciach nogi. Trzeba czasu. Ten sezon niestety bez motocyka, na razie tylko wacham spaliny, jak jakis znajomy-lub nieznajomyl przyjedzie na herbatke do Mielca( zapraszam tych, co jeszcze nie byli)



Dziekuje wszytskim za kibicowanie zrostowi kosci.

Szczegolne podziekowania dla Bloba za pomoc w wiadomej sprawie(ledwo co nadazylem za nim wejsc o kulach do windy, bedac na Lwowskiej w Rzeszowie )
Oraz super duze podziekowania dla Pilsa, za szczegolowe i doglebne konsultacje emailowe oraz za ostatnia niedziele ( troche bolalo to sprawdzanie stawu rzekomego,ale na szczescie zostal on wyeliminowany)

Po raz kolejny ludzie z forum Afryki Twin pokazali bezinteresowna pomoc.
__________________
niejedna przestrzen jeszcze moj uslyszy glos
super miejsce i cudowni ludzie www.misja-kamerun.pl
Mirmil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem