Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05.04.2013, 15:50   #29
Ropuch
 
Ropuch's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2005
Miasto: Piotrków Trybunalski
Posty: 1,091
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: 80800
Galeria: Zdjęcia
Ropuch jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 10 godz 12 min 38 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał ArturS Zobacz post
Właśnie miałem to zaproponować Jechaliśmy od SH36 w stronę Lura. Na mapie wyglądało to tak pięknie, ręczniczek, butelka wody i myśleli my, że w mniej niż godzinkę dojedziemy na miejsce. Taki wałek! Droga jest na 100%, ale bez gotowych śladów trafić nie sposób. Niechcący zwiedziliśmy po drodze jakieś kopalnie i osady pastuszków. Miejscami koleiny były tak głębokie, że składało podnóżki, a garbem jechać się nie dało - nie trudno żeby nogę zawinęło. Były gleby, prostowanie, naprawianie i wkur...nie. Każdy miejscowy mówił żeby jechać inaczej, raz się rozdzieliliśmy i też gów..o z tego wyszło, bo podjechać nie dało rady. A podobno cała największa masakra była przed nami Ostatecznie, nasz dzielny towarzysz podróży Mario, który prawie nigdy nic nie mówi i bez słowa żalu przejeżdża wszystko jak leci, tym razem przemówił... zarządziliśmy odwrót


Jakby się komu chciało, to po hardcory do Kosowa - szczyt Skarpa. Ostatni odcinek podjazdu: http://live.gobandit.com/videos/2918...=0&order=views
Droga kręta, kamienista i czasami za stroma na takie kloce jak nasze

Właśnie jest jak piszesz...najgorsze było przed nami....my jechaliśmy od południa na północ....przejebane...wspominane koleiny takie kur...a głębokie.....na jednej z nich kolega Lewar wjechał, że było widać tylko kierę !!! Przy okazji zaliczył paciaka....puściły wiązania w kolanie....i byliśmy w czarnej dupie....nie będę tu wpominał ile czasu zajął powrót na raty...Uwaga: nie wjeżdżać w kałuże !!!!! i bardzo, bardzo ostrożnie gdyby się ktoś zdecydował.....trza mieć coś na spanie i do jedzenia na wszelki wypadek....odradzam wyjazd na lekko, bo można się przeliczyć....byli też tacy, którym zrobiło się szkoda sprzętów...bo takie nowe i spod znaku śmigiełka
Ropuch jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem