Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11.03.2013, 19:30   #40
Tofel
 
Tofel's Avatar


Zarejestrowany: May 2012
Miasto: Warszawa
Posty: 62
Motocykl: osioł
Przebieg: -666
Galeria: Zdjęcia
Tofel jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 2 godz 36 min 19 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lupus Zobacz post
Ja w tym roku może zaryzykuję wjazd z Afganistanu do Iranu bez CDP, zobaczymy?
A zdradź jaki masz plan na miejscu?
1) Hairatan - Mazar-e-Szarif - Maymana - Herat
2) Iszkaszim - Jurm - Iskazer - Pandżdzir - Kabul - droga centralna - Herat

Czy też jakaś wariacja na temat tych dwóch? Bo o zasuwanie asfaltem przez Kandahar Cię nie podejrzewam. Nuda straszna :-)

Cytat:
NX250 lub xt350 wydają się słuszną propozycją.
Sugerowałbym raczej szybki zakup motka i intensywne szkolenie, z kobietami bywa różnie. Po kilku glebach może stwierdzić, że to jej nie kręci.
Taki jest plan! Poprzednia kobieta, z którą miałem szczęście być, była nad wyraz twarda, uczyła się jeździć w Himalajach, a po tym jak prawie wypadła z serpentyny w przepaść (szczęśliwie moto walnął w kamień i po wykonaniu salta wylądował na niej) zebrała się w 10 minut i pojechaliśmy prostować kierownicę. Liczę, że obecna będzie nie mniej zdeterminowana

Cytat:
Tofel, jak chciałbyś po przymierzać XT 350, to stoi u nas na Mińskiej sztuka mojej Mileny, fajny jest ten pituś i bardzo go lubimy, możesz wpaść pomierzyć, przejechać się itp.
W takim razie odezwę się!

A co do XR250R specyfikacja mówi, że mógłby być niezłą propozycją, tylko dwie wady widzę na szybko: straszliwie wysokie >900 mm no i bez kierunkowskazów (= bez możliwości rejestracji?). Jak z ich obejściem? Za to masa rewelacyjna! Może sam powinienem na coś takiego swojego KLRa wymienić ;-)
Tofel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem