Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.03.2013, 14:45   #4
banditos
....OLEJ....
 
banditos's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Pniewy-Londyn
Posty: 1,337
Motocykl: RD07a
Przebieg: 6006 km
banditos jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 1 dzień 17 godz 24 min 54 s
Domyślnie

Cena faktycznie wysoka ale pomysl ciekawy.

Nie martwilbym sie o jakosc wykonania Kriegi. Material z jakiego jest wykonana sakwa jak i plasikowe klamry sa naprawde dobrej jakosci.
Sam uzywam juz 4 rok plecaka Kriegi R25 i jestem bardzo zadowolony. Przeszedl juz wiele w tym kilka gleb. Mam go ze soba praktycznie codziennie i NIC, kompletnie NIC sie z nim nie dzieje. Nawet gdyby, to 10- letnia gwarancja daje poczucie psychicznego komfortu.
Znam chlopakow z tej firmy i moge ich smialo polecic tak samo jak ich wyroby.



Do Mirmila;

4.oslony dloni i manetek CYCRA juz z gornej polki,ale coz z tego,jak mocowane do kierownicy( znacznie lepsze jest do gornej polki)

Mirmil a co to takiego oslona dloni przykrecana do gornej polki?

8.sakwy na baku tez niewygladaja na solinie przymocowane, wydaje mi sie,ze przecietny kierownik z normalnymi nogami bedzie dotykal ich kolanami,a wysoki kierownik uderzal kolanami przy jezdzie przez dolki, hopki itp.

Wydaje mi sie ze na dolkach, hopkach to sie na stojaco pomyka wiec problemu nie powinno byc. Siedzial na tym komarku i przy 178 cm wzrostu nie bylo jakiegos problemu. Zreszta nawet gdybym dotykal je kolanami to sa to malutkie 5 litrowe sakiewki wiec bez przesady.


Ps. Wybralbym jednak rogala 30
banditos jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem