Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08.03.2013, 21:55   #21
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

no nic. miałem zestaw 60Cx+Solid+KodakPlay.
teraz mam XperięActive z Automapą i Oruxem, która ma zastąpić powyższe urządzenia...
Zobaczymy jak to będzie - na pewno napiszę co mnie spotkało od tego zestawu za czas jakiś.
Póki co z telefonu jako takiego jestem bardzo zadowolony.
Z aparatu również - takoż z kamery.
Orux robi to czego oczekiwałem od 60Cx
Automapa robi to co robił 60Cx lepiej.

Praktyka pokaże jakie będą koleje losu tego kombajnu. Na + na pewno można zaliczyć większy wyświetlacz. Niestety działa tylko z podświetleniem.
Czy producenci tych smarkfonów nie mogliby uczyć się od mądrzejszych i zrobić takiego dotykowego wyświetlacza jak miała 'starożytna' 60tka? przeciez w dzień na moto niepotrzebne mi było jakiekolwiek podświetlenie a to jednak żre baterie potężnie...

Dzisiaj wycyckałem baterię po całonocnym ładowaniu do cna o 16.00.
W ciągu dnia około 2h rozmowy, vifon w zasadzie cały czas. i poszło. niezbyt dobry wynik
Pocieszam się tym, że jednak z reguły jestem w pobliżu prądu i nie ma problemacji z ładowaniem i uzupełnieniem. Na moto również można ładować podczas jazdy a jak leje po prostu zamknąć port ładowania - 6h samego navi powinna pociągnąć. Nie chciałbym dłużej jechać w deszczu.

Na koniec napiszę jeszcze, że miałem już dedykowane urządzenie do nawigowania. Było naprawdę ok. Bardzo bardzo je lubiłem. Podobnie jak Kamerę HD i mój solidowy telefon. Nadszedł jednak pewnego dnia taki moment, że szlag mnie trafił na cały ten szpej i postawiłem na 'okazyjneużywanietelefonujakoGPS' bo tak faktycznie się dzieje. W roku mam szansę na jeden dłuższy wyjazd i kilka weekendów luzu od mojej czeredki i nie będę się szpejował jak na jakąś wojnę. Ja mam takie określone potrzeby - mam nadzieję, że zakupionym sprzętem się nie zawiodę. Gdyby jednak tak było, na pewno o tym ode mnie usłyszycie.
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem