Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06.03.2013, 10:14   #34
walek


Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Łódź
Posty: 85
Motocykl: RD03
walek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 1 dzień 22 godz 1 min 45 s
Domyślnie

Cytat:
Wczoraj 21:51
ex1 a ja tam sie.zastanawiam czemu one się wam tak podobają? o co chodzi..?
czy to jest kwestia wyglądu starego pleceka? czy też.może chodzi o pojemność, ,gabaryty, czy kieszonki z boku..
pytam bo jak wiesz przygotowuje swoją wersję.sakw, i chce pozbierać opinię aby zrobić coś naprawdę fajnego
Wczoraj 21:08
To dobre pytanie tez się nad tym nieraz zastanawiam bo przecież te Strapz,Pony,Wolfmany i inne są do siebie podobne i chyba chodzi tylko o to w wyborze żeby miec do nich zufanie.Żeby paski byly wszyte super dobrze ,żeby można bylo ciągnoś w ramach przyzwoitosci za troki,pasy do stelaża i żeby nic nie odpadalo na zawołanie ,żeby poprostu wzbudzalo zaufanie i tak jak Myku mówi była cordura lub inny dobry material a kieszonki na butelke wody lub inne pierdoły to tez plusowa rzecz jak sie nie ma kuferka centralnego .Ja to nawet znalazłem sobie taki wynalazek z ktorym pomykaja całe Indie a i amerykany jak sie doczytałem zabierali je sobie z tamtąd do domu by dalej pomykać i miec bardzo tanią alternatywe do firmowych i wychodzi to jakieś śmieszne pieniadze z wysylką 200 zl. ale koszty przelewu porażają .Jak pasuje na Enfielda to i na inny by może podeszlo
http://www.outdoortravelgear.com/pro...ags/48/98.aspx
Nieraz lubie miec coś nietypowego
walek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem